  1. Juego de transportadores 77/100 MM para Audi Seat Skoda VW 03G115281E + 03G115281F
    Set Mitnehmer 77/100 MM Für Audi Seat Skoda VW 03G115281E + 03G115281F.
    eBay
  2. Seguidor bomba aceite diésel VW Passat 3B B5 FL 2.0TDi 77 mm nuevo 03G115281F
    It may fit others.
    eBay
  3. Bomba de aceite hexagonal para Seat Alhambra Exeo 2.0TDI eje de equilibrio 77 mm + clip
    For Seat/Cupra Exeo 3R 2009 - 2014. For Seat/Cupra Alhambra 7V 2006 - 2010. 2.0TDI Oil pump balance shaft / Hex Drive Key 77mm With Ring. Many of you familiar with VAG’s 2.0 diesel engines likely know about a common "weak spot"—the hexagon-shaped component that drives the oil pump, often referred to as the oil pump drive shaft hexagon.
  4. Seguidor bomba aceite diésel Audi A5 8T B8 2.0TDi 77 mm nuevo 03G115281F
    The New and Used Audi parts supplier. Audi Part Number: 03G 115 281 F. It may fit others.
  5. Audi VW 77MM Bomba de Aceite Hex Drive Key For Balance Shaft 03G115281F GENUI...
    NUEVO GENUINO AUDI VW SKODA SEAT 2.0TDI BOMBA DE ACEITE LLAVE HEXAGONAL 77MM. - AUDI A3 (2009 - 2013). - AUDI A4 (2008 - 2012). - AUDI A5 (2010 - 2011). - AUDI A6 (2009 - 2011). - AUDI Q5 (2009 - 2012).
  6. Audi VW Bomba de Aceite Hex Drive Key For Balance 77MM Eje 03G115281F GENUINO...
  7. Seguidor bomba aceite diésel 77 mm nuevo 03G115281F Audi A3 Cabriolet 8P 2.0TDi
  8. Seguidor bomba aceite diésel VW Tiguan 5N 2.0TDi 77 mm nuevo 03G115281F